top of page

 

 

     Proponuję Państwu możliwość zorganizowania zajęć warsztatowych służących rozwijaniu kreatywności i dotychczasowych umiejętności. Nowoczesne narzędzia i techniki, którymi dysponuję staną się świetną formą pogłębiania Waszej wiedzy na temat rękodzieła (w tym metody scrapbookingu) oraz precyzji w ich wykonywaniu, a także będą stanowić bazę do prowadzenia takich zajęć w Waszych  środowiskach.

   Oferta warsztatowa skierowana jest m.in. do instruktorów domów kultury, placówek oświatowo-wychowawczych, nauczycieli, plastyków amatorów, dzieci i młodzieży oraz wszystkich chętnych, którzy chcieliby zapoznać się ze sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania upominków z papieru na każdą okazję.

    Proponowane zajęcia mogą odbywać się w małych grupach, dzięki czemu będę miała kontakt z każdym z uczestników, jak również nie wykluczona jest większa ilość osób mogących wziąć udział w zajęciach. Podczas warsztatów każdy uczestnik zostanie zaopatrzony w zestaw startowy, dzięki któremu będzie mógł według moich wskazówek przygotować oryginalną kartkę czy inny ciekawy i nietypowy papierowy upominek dla bliskich. Tematyka zajęć będzie ustalana podczas przygotowywania oferty. Dysponuję salą gromadzącą grupę maks. do 30 osób, jak również warsztaty mogą odbywać się w innej wybranej przez Was lokalizacji.

   Jeśli chodzi o konkretną ofertę jest ona przygotowywana według indywidualnych potrzeb klienta z uwzględnieniem wszelkich wskazówek. Podczas tworzenia oferty pod uwagę brane będą informacje dotyczące m.in.: wielkości grupy, stopnia zaawansowania uczestników, miejsca odbywania się zajęć, materiałów użytych do realizacji zajęć, czasu trwania zajęć.

 

         Pozostałe informacje uzgadniam drogą mailową lub telefoniczną.

Serdecznie zapraszam

bottom of page